Pobyty

 

Ponúkame vám duchovné a liečebné pobyty zamerané na duchovnú posilu, zodpovedanie vážnych a vecných otázok, ktoré môžu byť krokom k novému poznaniu v prežití, podporu rozvoja duchovných, duševných a fyzických síl človeka a pod.

Pobyty prebiehajú v krásnom prostredí Krupinskej planiny – v obci Sucháň, a jeho okolí. Obec a jeho okolie poskytujú bohaté príležitosti na oddych v prírode formou viac či menej náročných prechádzok. Tak isto sú v širšom okolí zaujímavé historické pamiatky a miesta vrátane niekoľkých kúpeľných miest (Dudince, Kováčová, Sklené Teplice, Sliač). Ubytovanie je možné v blízkom aj širšom okolí – od privátov až po penzióny a hotely.

 

  • Masáže a poradenstvo v oblasti podpory rozvoja duchovných, duševných a fyzických síl človeka (rôzne druhy masáží, nahrievanie TDP lampou, zábaly, šerm, lukostreľba, možnosť naučiť sa pliesť košíky či iné podobné výrobky, liečebné prechádzky lúkami a lesmi atď.).
    Základná cena: 50 € na osobu a deň obsahuje poradenstvo v oblasti podpory rozvoja, jednu masáž podľa vlastného výberu, nahrievanie TDP lampou, liečebné prechádzky lúkami a lesmi.

Na pobyt je možné sa prihlásiť mailom na zafir@zafir-m.sk